• Domov
  • >
  • O společnosti Colt

"People feel better in Colt conditions"

Lidé se cítí lépe v podmínkách vytvořených společností Colt

Od roku 1931 napomáhá Colt lidem k tomu, aby se ve svém pracovním i bezprostředním životním prostředí cítili lépe. To vše díky solárnímu zastínění, přirozenému odvětrání, klapkám a systémům požárního odvětrání. Lidé si užívají v podmínkách Colt optimálního komfortu, kvalitního vzduchu i osvětlení, teploty vzduchu a vlhkosti a toto zdraví prospěšné prostředí přispívá k jejich produktivitě.

V případě propuknutí požáru se mohou lidé spolehnout na bezpečnou evakuaci únikovými cestami bez kouře a volné přístupové cesty pro efektivní uhašení požáru.

Podmínky vytvořené společností Colt jsou dobré pro naše prostředí

Holistický přístup Colt znamená využití zdrojů přírody k tomu, aby napomáhaly vzniku energeticky efektivních budov a pomáhaly vytvořit udržitelné prostředí. Systémy jsou navrženy tak, aby vzájemně spolupracovaly a snižovaly energetické i jiné nároky na ochlazování prostředí uvnitř budov díky slunolamům, ochlazovací schopnosti vzduchu, země i vody a také využití pláště budov s fotovoltaickými články pro vygenerování elektrické energie.

Přečtěte si o některých zajímavých projektech z celého světa, které Colt v poslední době dokončil Colt portfolio projektů.

Colt v České republice a na Slovensku

Společnosti Colt International s.r.o. jsou součástí nadnárodní skupiny Colt Group. Skupina Colt Group je se svými přibližně 900 zaměstnanci přítomna ve více než 75 zemích světa a je předním poskytovatelem služeb a systémů pro zlepšování prostředí uvnitř budov. Lokální obchodní týmy se zázemím globální firmy jsou podporou zákazníkům svými vědomostmi, prvotřídními znalostmi místních podmínek, právního prostředí a obchodní praxe. Colt disponuje vlastními výrobními závody a také rozsáhlým zázemím v podobě center pro vývoj a výzkum po celém světě.

V regionu střední a východní Evropy má Colt zastoupení v České republice, na Slovensku a v Polsku odkud poskytuje komplexní služby od návrhů až po dodavatelský servis.